2022m. gegužės 28d.

70 prieš 55.
Toks šios dienos rezultatas. Valdančiajai koalicijai pavyko prastumti į Seimą Civilinės sąjungos įstatymo prjektą.

Kam vardinti kas buvo už, kas buvo prieš?

Pateiksiu nuorodą ir patys pasitikrinsite. Bet dabar apie dvylika judošių, kurie apaštalus vaidina, bet juodvarniais laksto.

Taigi, be išverstaskūrių 12 Seimo narių, kurie išdidžiai save vadina “opozicija”, eilinį kartą bandymas būtų patyręs fiasko.

Bet vadinamojį “opozicija” lemiamu momentu valdančiajai koalicijai suteikia pagalbą. Šiaip dėl akių tai jie dažnai burnoja ir kritikuoja valdančiają daugumą, bet kai reikia parodyti stuburą tai tie “apaštalai” praranda visą drąsą ir balsuoja taip kaip reikia. Kam čia pyktis su valdžia, gal kokį kaulą retkarčiais numes, dukrą ar sūnų įdarbins šiltoje vietoje.

Menamos opozicijos atstovai, kurie nėra jokia opozicija o tik Lietuvos valdžioje ęsančios administracijos aptarnaujantis personalas:

Sauliaus Skvernelio vadovaujamos “olivje mišrainės” Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovai:
Lukas Savickas, Rita Miliūtė, Tomas Tomilinas, Vytautas Bakas, Domas Griškevičius.

Vilijos Blinkevičiūtės vadovaujamos Lietuvos socialdemokratų partijos nariai:
Gintautas Paluckas, Orinta Leiputė, Rasa Budbergytė, Linas Jonauskas, Julius Sabatauskas, Algirdas Sysas, Dovilė Šakalienė.

Dar 8 opozicijos atstovai įsigudrino neatvykti į tokį svarbų balsavimą. Vėl gi, kas paneigs, kad tai yra ne kas kita, bet saugaus intervalo laikymasis kai svarstomi vertybiniai klausimai.

Saugiai pasilaikyti nusprendė pagrindinis “olivjė mišrainės” maišytojas Saulius Skvernelis. Vienas Darbo partijos atstovas Vytautas Gapšys, du LSDP, trys LVŽS atstovai (tame tarpe Valius Ąžuolas ir sergantis (patikėkim) “mišrūnas” Mindaugas Puidokas.

Taip sutelktinėmis pastangomis laisvės partijai pavyko laimėti mūšį, bet ne karą. Dar laukia du mūšiai Seime ir vienas prezidentūroje.

balsavimas del partnerystes
Share This