PUSLAPIO PRIVATUMO IR SLAPUKŲ (COOKIES) POLITIKA

IP adresai
Administruodami interneto svetainę bei diagnozuodam sutrikimus serverio darbe, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas – tai kompiuterį identifikuojantis unikalus kodas tinkluose. Jis gali būti naudojamas nustatant lankytoją ir renkant įvairią demografinę informaciją. Tai daro daugelis interneto serverių administratorių.

Slapukai
Savo svetainėje naudojame slapukus (Cookies) Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir leidžia mums tobulinti svetainę, padaryti ją patogesnę Jums.

Slapukus naudojame skaidriai ir atsakingai. Kokius slapukus įrašome, visuomet galite peržiūrėti savo naršyklėje. Taip pat bet kada galite atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus savo naršyklėje.

Duomenų formos
Savo svetainėje pateikiamose formose Jūsų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pvz., nurodyti vardą, el. pašto adresą, adresą, telefono numerį). Šie asmeniniai duomenys naudojami el. laiškams siųsti, svetainės tinklaraščio prenumeratai gauti.

Šios svetainės lankytojų surinktus duomenis kruopščiai saugome serveriuose, šios svetainės lankytojų duomenis sauganti duomenų bazė yra apsaugota nuo neleistinos prieigos per kompiuterinius tinklus.

Nuorodos į kitas svetaines
Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad mes nesame atsakingi už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei iš mūsų svetainės paspaudę nuorodą pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų puslapio privatumo politika.

Atsakymai į Jūsų klausimus
Jei dėl čia pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, galite susisiekti su mumis el. paštu. 

Share This