2023 vasario 28d.

Partija Nacionalinis susivienijimas paskelbė viešą ataskaitą apie žmonių paramą, jai teikiamą artėjančiuose rinkimuose į savivaldą ir Seimą.

Dažnai išgirstame klausimą, iš kur Nacionalinis susivienijimas turi lėšų lauko reklamai, laikraščiams ir visoms kitoms reklamos priemonėms, -rašoma ataskaitoje.

Didžiuojamės atsakydami, kad turime tik iš jūsų – iš Lietuvos piliečių, kurie mus palaiko. Nacionalinis susivienijimas negauna biudžeto dotacijų, o tai reiškia, kad mums neskiriami kitas partijas palaikančių ar jokių partijų nepalaikančių Lietuvos piliečių mokesčiais surinkti biudžeto pinigai. Būtent taip neteisingai yra išlaikomos kitos partijos.

Pateikiame trumpą trijų metų pajamų ataskaitą.

Jūsų aukos dabar vykstančiai Savivaldos tarybų ir merų rinkimų kampanijai šiai dienai sudaro 10 205 eurus, kuriuos suaukojo 147 žmonės. Dėkojame visiems aukojusiems.

Nacionalinio susivienijimo pajamų šaltiniai ne rinkiminiu laikotarpiu yra tik du: NARIO MOKESČIAI ir 0,6 proc. nuo GPM žmonių skiriama parama:

Nario mokesčio per 3 mūsų veiklos metus surinkome 89 394 eurus. Vidutiniškai per metus nario mokestį sumoka 370 partijos narių. Džiaugiamės, jog pagal nario mokestį mokančių, taigi realiai į partijos gyvenimą įsitraukusių ir jam neabejingų narių procentą esame vieni pirmaujančių Lietuvoje.

Pateiktoje lentelėje galite pamatyti partijų nario mokesčių 2020 – 2021 metų statistiką.

Mokesciai

Per tą patį laikotarpį iš gyventojų laisvai skiriamos 0,6% nuo GPM paramos surinkome viso 116 381 eurą. Ši parama kasmet nuosekliai auga ir tas augimas vis didėja, vertinant tiek aukų sumą, tiek aukotojų skaičių:

2020 metais – 10 728 eurai iš 425 aukotojų,

2021 metais – 40 590 eurų iš 1567 aukotojų,

2022 metais – 65 063 eurai jau iš 2231 aukotojo.

Pateiktose lentelėse galite pamatyti, kad ir pagal šį rodiklį taip pat atrodome solidžiai tarp kitų partijų.

Mokesciai2

Taigi iš viso per tris veiklos metus iš nario mokesčių ir 0,6% nuo GPM paramos gavome 205 775 eurų pajamų.

Norime ir toliau eiti šiuo keliu. Šiemet visi pamatė, kad jis duoda rezultatų ir leidžia varžytis su didžiosiomis, visų mokesčių mokėtojų išlaikomomis partijomis. Vasario mėnesio apklausos, pagaliau nebeignoruojančios mūsų partijos ir rodančios daugiau nei 4 procentų palaikymą, aiškiai liudija, kad šios pastangos duoda vaisių ir leidžia pramušti tylą ir ignoravimą – visa tai yra JŪSŲ PARAMOS DĖKA.

1
2

PAREMKITE MUS ŠIUOSE RINKIMUOSE!

Tai dar galite padaryti iki kovo 3 dienos.

Visus palaikančius ir galinčius prisidėti prie kampanijos, iki šiol svarsčiusius ar tai nėra beprasmiška ar tiesiog neprisiruošusius to padaryti, kviečiame prisidėti prie mūsų rinkimų pastangų pasirinkto dydžio auka. Jeigu aukosite iki 50 eurų, galite tai padaryti be jokių deklaracijų, o jei auka viršys šią sumą, reikia būti deklaravus savo pajamas (turto deklaracijos – nebereikia!). Duomenys mokėjimui:

Paramos gavėjas: Nacionalinis susivienijimas. Rinkiminės sąskaitos numeris ČIA

Politinė reklama

Share This