Šitas žmogus – Sveikatos apsaugos ministras – oficialiai išprotėjo ir aš tik dabar pradedu pagaliau suprasti, kodėl Prezidentas nenorėjo jo skirti. Matyt, žinojo daugiau nei mes. Visas naujausias interviu DELFI (nuoroda  https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/dulkys-pereiname-i-etapa-kai-koronavirusa-laikysime-eiline-liga-laukia-daugybe-pokyciu.d?id=87000411&fbclid=IwAR30hk6Trc91lvIXTnnNiXTUHWO5NUcpnRxznXaLZw72Qg5fPKwrCUv9XAY ) – kažkokia orveliška distopija. Tokiomis kalbomis galima pasiekti tik vieną – žmones, kurie palaikė karantiną ir suvaržymus dėl to galimo 1 proc mirčių nuo užsikrėtusiųjų, nuteikti visiškai prieš karantiną ir suvaržymus. O tada tai laikykitės.

Mat Dulkys aiškina, kad nuolatinis testavimas ir nuolatinė revakcinacija taps nauja norma, dar daugiau, nuolatinis socialinių atstumų laikymasis taps nauja norma. Kitaip sakant viską darom, tikim mokslu, bet nė viena priemonė nieko nepadeda, toliau reikia gyventi lyg jų nebūtų. Genialu, ministre!

Na, o išvis genialus jo požiūris, kad imuniteto pasai turi būti, bet neva testai yra blogas pagrindas, geri pagrindai yra skiepas ir persirgimas. KAI pati jo vadovaujama ministerija viešai skelbia, kad paskiepyti žmonės perneša COVID. Atviresnės ideologinės beprotybės kalbėti pagal šabloną, nors visi faktai prieštarauja tavo teiginiams, sunkiau ir sugalvoti. Paprastai tokį elgesį būna galima paaiškinti tuo, kad kopijuojamos Vakarų šalys. Bet Vakarų šalys susiskiepijusios panaikina visus ribojimus (pakalbėkite su pažįstamais demokratų ir Bideno valdomose JAV). Gi Dulkys siūlo visus ribojimus – po suskiepijimo – paversti nauja norma.

Daliai visuomenės šiandien šitas jo pasisakymas DELFI gali atrodyti kaip protingas, atsakingas ir rūpestingas. Visokio fanatizmo būna. Teigiu, kad po daugiausiai kelių metų jis jau visiems atrodys kaip beprotybė ir labai norėsis pamiršti, kad taip kalbėjo. Kaip Mariui Laurinavičiui savo 2014 m. kliedesius, kad Rusija niekada nepuls Ukrainos, o Vytautui Kasiulevičiui savo praėjusio pavasario kliedesius, kad Lietuvos 2020 m. gegužę laukė tūkstančiai COVID mirčių. Galėsim grįžti patikrinti, kas buvo teisus.

Share This